Log in

PRENUMERATA WOCHENBLATT.PL

Serdecznie zachęcamy do prenumeraty tygodnika Wochenblatt.pl − dwujęzycznego tygodnika Niemców w Polsce dla Waszego koła DFK.

Zamawiając prenumeratę gwarantujemy najświeższe informacje o mniejszości niemieckiej, głównie z województwa opolskiego i śląskiego, o zbliżających się regionalnych i lokalnych imprezach organizowanych przez instytucje mniejszościowe, ale nie tylko. W Wochenblattcie przeczytają Państwo o sporcie, polityce, gospodarce, historii dotyczącej Niemców w Polsce, ale także newsy ze świata niemieckich gwiazd sportu i show-biznesu oraz praktyczne porady zdrowotne.

Z myślą o Państwu przygotowujemy także wiele ciekawych konkursów, z których „Konkurs z Bundesligą” należy do najważniejszych i najbardziej znanych w regionie. Ponadto organizujemy plebiscyty − m.in. „Samorządowiec Roku” − w których  możecie Państwo wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Oprócz samego tygodnika otrzymają Państwo również cykliczne dodatki, do których należą czasopismo młodzieżowe Antidotum  ̶ kwartalnik Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej  ̶  oraz KEKS – zeszyt edukacyjny kierowany do młodszych czytelników.

Zamawiając Wochenblatt.pl gwarantujemy, cotygodniową dawkę informacji z dostawą bezpośrednio do domu! Gorąco zachęcam więc do prenumeraty naszego tygodnika. Cena rocznego abonamentu pocztowego w województwie śląskim oraz opolskim to 125 zł, natomiast półroczna to koszt 65 zł, a całą kwotę koło DFK może rozliczyć w ramach tzw. BÜROPAUSCHALE! Dla kół DFK, które chciałyby zamawiać więcej niż jeden egzemplarz gazety, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży i reklamy.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel.: 77 454 65 56 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Ostatnio zmieniany wtorek, 23 listopad 2021 09:39