Log in

Z Kalendarzem Adwentowym DFK Stolarzowice znowu możesz stać się dzieckiem!

Do rozpoczęcia Adwentu pozostały już tylko dwa dni, a za kolejne dwa startuje nasz Kalendarz Adwentowy Mniejszości Niemieckiej

Do otwierania okienek naszego Kalendarza zapraszamy i małych, i dużych, ze wszystkich organizacji Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Nieważne skąd. Od Ustronia na południu po Gdańsk, Gdynię, Słupsk, Koszalin czy Szczecin na północy. Od Wałbrzycha, Kłodzka, Wrocławia, czy Zielonej Góry po Warmię i Mazury.

Jak działa nasz Kalendarz? Bardzo prosto. 24 okienka, a w każdym z nich pytanie i możliwe odpowiedzi. Prawidłową odpowiedź należy podać w specjalnym formularzu znajdującym się w każdym okienku i wysłać do nas. System zapisze każdą wysłaną odpowiedź, a 24 grudnia policzy wszystko dokładnie i będziemy wiedzieli, kto "zjadł wszystkie czekoladki".

W okienku na każdy dzień znajdziemy nie tylko pytanie. Do zabawy z naszym Kalendarzem zapraszamy całe rodziny, bo dla najmłodszych też się coś znajdzie. Będzie też garść informacji o tym, czym żyje Mniejszość Niemiecka w Polsce i w jakie projekty można się zaangażować.

W pierwszym okienku znajdziemy też specjalny kalendarz dla najmłodszych, a może i dla każdego? Nazwaliśmy go "Moje dary dla Dzieciątka". Wystarczy go pobrać i wypełniać aż do 24 grudnia.

Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie: dfk.stolarzowice.info